Hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu predsedu Zahraničnej rady

21

Na pozíciu predsedu Zahraničnej rady hľadáme na Ústredie Slovenského skautingu nového kolegu alebo kolegyňu. Rozprávaš v angličtine aj zo sna? Baví ťa plánovanie či práca s ľuďmi? Vieš postupovať systematicky pri riešení problémov a nechceš riešiť nudnú opakujúcu sa agendu? Potom hľadáme práve teba!

Miesto práce

  • Bratislava/ remote

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • Koordinácia vedúcich kontingentov
  • Manažment koordinátorov projektov
  • Spolupráca s medzinárodnými skautskými organizáciami
  • Spolupráca na tvorbe publikácií
  • Koordinácia dobrovoľníkov v rade
  • Príprava stretnutí rady
  • Podpora slovenských skautov v zahraničí
  • Podpora zahraničných skautov na Slovensku
  • Vybavovanie mailovej komunikácie
  • Príprava podkladov pre Ústredie SLSK (rozpočet rady, výročné správy, …)
  • Príležitostné záležitosti

Ponúkaný plat

  • 6 €/hod (brutto)

Termín nástupu

  • október 2024

Druh pracovného pomeru

  • 80 hod./mesačne

Iné výhody

  • flexibilný pracovný čas
  • home office
  • príjemný a podnetný pracovný kolektív
  • káva na pracovisku
  • možnosť zúčastniť sa zahraničných vzdelávacích podujatí

Informácie pre uchádzača

Svoj životopis a motivačný list v angličtine posielajte najneskôr do 30.9. 2024 len elektronickou poštou na e-mail: barbora.bacova@skauting.sk

Kontaktovať budeme len vhodných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

  • znalosť anglického jazyka B2
  • samostatnosť a spoľahlivosť
  • zodpovedný prístup
  • schopnosť systematicky pracovať a dobrý time manažment
  • komunikatívnosť, asertivita a aktívny prístup
  • skúsenosti s vedením tímu
  • minimálne ukončené vysokoškolské vzdelanie 1.stupňa
  • znalosť prostredia Slovenského skautingu
  • znalosť práce s Microsoft Office (Word, Excel), Google Drive a Google Docs na užívateľskej úrovni
  • rozhľad v medzinárodnom rozmere skautingu je výhodou

Kontaktná osoba: Barbora Bacová, vedúca kancelárie Ústredia Slovenského skautingu

E-mail: barbora.bacova@skauting.sk

Web: www.skauting.sk