Pozdrav od Michala Kaščáka pre Slovenský skauting

Pridané 21.05.2013

Chystáte sa na Pohodu?

Hlavný organizátor Michal Kaščák nahral špeciálny pozdrav exkluzívne pre skautov, spojený s gratuláciou k nášmu stému výročiu. Okrem iného pozýva aj ďalších skautov, aby sa ako dobrovoľníci zapojili do festivalového diania.

Ďakujeme za blahoželanie, Michal a tešíme sa na Pohodu!

Michal Kaščák pre Slovenských skautov from Power studio on Vimeo.

Prihlasovať sa môžete cez ON-LINE FORMULÁR (LINK).

Pre viac info kliknite SEM (LINK)

Povedali o nás

Robert Baden-Powell, zakladateľ skautského hnutia

Osobné napredovanie je zmyslom a najdôležitejšou úlohou skautskej výchovy. Nejde tu o odovzdávanie znalostí a zručností, ale o výchovu. To znamená, že by sme mali človeka priviesť k tomu, aby sa učil sám, z vlastnej vôle tie veci, ktoré zdokonaľujú jeho charakter.

Skauting v číslach

500 000 000

Skauting počas svojej storočnej existencie obohatil život 500 miliónov detí, mladých i dospelých na celom svete.

Zaujímavosti

Mladí ľudia v skautingu sa zapájajú do súťaže tvorivosti v próze, poézii a fotografovaní. Ďalší vytvárajú webstránky, prezentácie a krátke filmy, s ktorými sa predstavujú doma i v zahraničí. Hudobné ambície prezentujú na úspešnom skautskom hudobnom festivale Soaré.