Pozdrav od Michala Kaščáka pre Slovenský skauting

Pridané 21.05.2013

Chystáte sa na Pohodu?

Hlavný organizátor Michal Kaščák nahral špeciálny pozdrav exkluzívne pre skautov, spojený s gratuláciou k nášmu stému výročiu. Okrem iného pozýva aj ďalších skautov, aby sa ako dobrovoľníci zapojili do festivalového diania.

Ďakujeme za blahoželanie, Michal a tešíme sa na Pohodu!

Michal Kaščák pre Slovenských skautov from Power studio on Vimeo.

Prihlasovať sa môžete cez ON-LINE FORMULÁR (LINK).

Pre viac info kliknite SEM (LINK)

Povedali o nás

Stanislav Štepka, herec a scenárista

Skauting bolo to najhoršie zo všetkého zlého, čo nám hovorili niekedy v škole. Keď u nás začínal Pionier, vtedy sme si mysleli, že v skautingu pestovali deti z buržoáznych rodín. Tak to hovorili aspoň nám, školákom.

Skauting v číslach

1 400

Ročne uskutočníme 1 000 jednodňových a ďalších 400 viacdňových podujatí, víkendových výprav, splavov či expedícií do zahraničia. Zúčastní sa ich 15 tisíc detí a mladých ľudí.

Zaujímavosti

Desiatky mladých ľudí ročne absolvujú náš vzdelávací program Mladý líder. Získavajú zručnosti a cenné skúsenosti, ktoré im pomáhajú dosiahnuť úspech v živote a zamestnaní.