Seminár o zahraničnom skautingu

Kedy: 7.-10. septembra 2017
Kde: Bratislava

Máš rád skauting a zároveň ťa láka zahraničie?

Zaujíma ťa, ako využiť a zakomponovať zahraničný skautský program vo svojej družine/oddiele/zbore?

Chcel by si získať know-how, ako naplánovať a zrealizovať cenovo prijateľnú zahraničnú skautskú expedíciu?

Máš chuť zúčastniť sa väčšej zahraničnej skautskej akcie, alebo robiť v lete dobrovoľníka v jednom z mnohých zahraničných skautských centier v rámci Európy alebo sveta?

Zaujíma ťa, ako fungujú svetové skautské organizácie WOSM a WAGGGS a chcel by si sa o nich dozvedieť viac, prípadne sa zapojiť do ich činnosti?

Odpovede na tieto, ako aj mnohé iné otázky spojené so skautským zahraničím ti poskytne práve SEMINÁR O ZAHRANIČNOM SKAUTINGU!

Seminár pre teba pripravuje Zahraničná rada SLSK v spolupráci so Zahraničným odborom Junáka - Českého skauta.

Na seminár plánujeme zobrať 10 slovenských a 10 českých skautov, najlepšie vo veku medzi 17-25 rokov (ale nie je to podmienkou).

Cena: 10 Eur

Prihlásiť sa môžeš tu:

(pozor k dispozícií je iba 10 miest!)

V prípade hocijakých otázok nás kontaktuj na: dominika.bohmova@skauting.sk