SELŠ

Informácie a fotky na tejto stránke môžu byť neaktuálne, pretože vzdelávací tím nám neposkytol aktualizáciu.

Vzdelávací tím SELŠ pre Vás organizuje Slovenskú ekumenickú lesnú školu (SELŠ). Popri SELŠke pripravujú kurz skautskej praxe a kurz tvorby duchovných aktivít.

Vzdelávací tím:

Peter LinekPeter Linek - Bill (vodca vzdelávacieho tímu a SELŠ)

Dlhoročný skautský vodca a “v civile” stavebný inžinier. Expert na praktický skauting – vedenie oddielu i prípravu programu. Jeho domovským zborom je 78. zbor Tatranskí orli Poprad.

Viliam Kolcun – VilmenViliam Kolcun

Doktorand  a profi andragóg. Na SELŠke sa venuje vzniku a fungovaniu tímov a manažmentu vodcovských projektov.  Jeho domovským zborom je 67. zbor Stropkov.

Ján Mitrík – Gekon

Medik a horochodec. V tíme SELŠ sa špezializuje na dramaturgiu, tvorbu oddielového programu a duchovno. Pochádza zo 75. zboru Spišská Nová Ves.

Hanka Tóthová – Ariel

Historička, členka OZ Kompánia trnavských žoldnierov, skautka, dcéra. Pochádza z Trnavy, z 88. zboru Štvorlístok.

Vladislav Kakody – Láďo

Pedagóg na strednej umeleckej škole, hokejbalista, turista. Pochádza zo 117. zboru sv. Františka z Assisi Horné Srnie – Nemšová.

Karol Ďurčík – Káďo

Hasič záchranár, ktorý v skautingu skúsil hádam všetko… Pochádza zo 106. zboru Akataleptik Detva.

Mária Hulmanová – Veve

Matfyzáčka, skautka od 4 rokov, vodkyňa oddielu skautiek, absolventka Kolégia Antona Neuwirtha. Pôsobí v 11.zbore Biele Delfíny Bratislava.

Viac o SELŠ na http://sels.sk/