Radcovsko - Rangerská akadémia

Informácie a fotky na tejto stránke môžu byť neaktuálne, pretože vzdelávací tím nám neposkytol aktualizáciu.

Radcovsko – Rangerská akadémia predstavuje nový formát vzdelávacej akcie, ktorý má ambíciu spojiť Radcovský kurz s Líderskou rangerskou školou. Líderská rangerská škola vypĺňa voľný priestor vo vzdelávaní medzi Radcovským kurzom a Vodcovskou lesnou školou.

Vzdelávací tím:

Klára Vlčková - Klára

Skautujem od malička a mojou skautskou domovinou je 47. zbor Rota Ferda Mravca v Bratislave. Viedla som dievčenskú družinu a oddiel. Momentálne sa v zbore venujem družine mladších roverov.

Roman Kortiš - Roman

Vždy som vyhľadával dobrodružstvo. Aj preto som v minulosti vyskúšal mnoho rôznych záujmov a aktivít. Skauting mi však prischol k srdcu viac ako tie ostatné a na prvom tábore som pochopil, že som na správnom mieste. Dnes pôsobím ako oddielový vodca v Detve a som najmladším členom tímu RRA.

Pavol Havran - Palči

Skautujem od roku 1995, neskôr som sa stal radcom a na toto obdobie najradšej spomínam. Od roku 2000 som bol sedem rokov zborovým vodcom 7. zboru Zvolen, neskôr som pomáhal v rôznych zboroch po Slovensku až som zakotvil v 106. zbore Akataleptik Detva.

Adela Tkáčová - Delissa

Volám sa Adela Tkáčová - Delissa, som skautkou z Prešova, kde som po pár rozpačitých rokoch začala viesť družinu a zapálila sa pre skauting. Absolvovala som LŠ Baobab, stala sa vodkyňou oddielu skautiek a zažila tie najkrajšie chvíle s najlepším oddielom. Neskôr som okúsila aj vodcovanie zboru.

Peter Knapík - Arizonna

Skautovať som začal vo Zvolene, bol som radcom aj vodcom, pre vĺčatá aj pre skautov. V skautskom vzdelávaní som začal robiť radcovské kurzy, neskôr som sa stal členom tímu Lesnej školy Baobab. Momentálne som predsedom Rady pre Vzdelávanie a tým pádom aj členom náčelníctva Slovenského skautingu.

Lucia Jakubíková - Luky

Viac o RRA na: http://akademia.skauting.sk/