Equilibrium

Prvá Líderská rangerská škola na Slovensku pripravuje pre rok 2016 už svoj 4.ročník. Prihlás sa aj Ty a nájdi svoju rovnováhu!                                                                                             

Vzdelávací tím:


Jakub Bežilla - Vegeta                                                                                                             Vodca vzdelávacieho tímu a Líderskej rangerskej školy EQUILIBRIUM

 

Kamarát do pohody aj nepohody. Špecializuje sa na oddielovú administratívu, plánovanie, realizáciu a hodnotenie akcie a vzťahy v tíme.

Som Vegeta. Našťastie už nie som vegetarián a začínam sa opäť integrovať do spoločnosti. Študujem v praďalekej Viedni a okrem toho sa venujem hlavne hraniu na mandolíne, robeniu propagačných videí, hľadaniu ciest a občas si rád vybehnem, ideálne do lesa.


Ján Mitrík - Gekon                                    

Hlavné zameranie na témy ako základy oddielového programu, osobnosť rangera a práca s cieľmi.

Gekon je ešte mladý, hravý skautský vodca. Má rád výzvy a objavovanie nových ciest v skautskej výchove a programe. Obľubuje prácu v tímoch a má radšej prácu na konkrétnych veciach ako donekonečna filozofovanie – aj keď dobrá otázka nie je nikdy zlá. A teraz čo to z osobného života. Gekon vyrástol na západnom východe (Spišská Nová Ves) a teraz okupuje naše hlavné mesto. Tam študuje zatiaľ úspešne za doktora. Pevne však dúfa, že sa do svojho rodného kraja po ukončení štúdia vráti.


Miroslava Hozová - Mimi

Hlavný komunikátor s účastníkmi. Špecialistka na témy piliere skautingu a komunikácia.

Druh: Skautka tatranská. Z dielne 75. zboru, s hlavou v oblakoch a nohami na zemi kráčam životom ruka v ruke so skautingom už nejaký ten rôčik. Stará ako republika s doktorátom z LotR a v blízkej budúcnosti snáď aj z farmácie využívam skautskú prax (jedovaté, ale aj liečivé bylinky) každý deň - tak si ma nepohnevajte :D Od zeme ma takmer nevidno zato počuť ma budete určite.

 

Mariana Belajová - Marynka

Srdce a usmievavá časť tímu. Prednáša témy ako základy vývinovej psychológie a oddielová činnosť a identita.

Som Mary, pre neskautský svet Mariana Belajová, telom aj dušou navždy odovzdaná 25. zboru Vodopád. K mojim koníčkom patrí radosť zo života a objavovanie toho, čo je na svete krásne. Vždy jem strašne dlho, aj keď sa ponáhľam. Keď vyrastiem, budem doktorka.

 

Mária Martonová - Maryy

Dobrovoľníčka na plný úväzok. Obracajte sa na ňu s témami ako duchovno v skautingu alebo odmeny a tresty.

Maryy je moje meno, ktoré používam v skautskom aj v bežnom živote.  Vychová(va)ná 122. zborom anjelov strážnych v Poprade, odovzdávam skautského ducha medzi mladších bratov a sestry. Túlavé topánky nevyzúvam a rovnako neodkladám ani srdce dobrodruha, a preto sa veľmi teším, že spolu so zvyškom EQ tímu Vás budem môcť sprevádzať cestou Lídra. 

 

 

Ján Hrebeňár - Jany

Hlavný propagátor Equilibria. Vždy pripravený porozprávať vám o rizikách doby alebo skautskej praxi.                                                                                                                                                     

Som Jany, zo 66. zboru E. Korponaya, z malebnej dedinky pod Tatrami - Vrbov. Obľubujem prírodu
a výzvy, ktoré sú niekedy spojené aj s "jednotkmi" a "nulami".

 

 

 

Annamária Fečíková - Anika

Benjamín tímu EQ. Rada porozpráva o medzinárodnej dimenzii skautingu či výchovnom systéme Slovenského skautingu.                                                                                                                        

Vždy pripravená na dobrodružstvo so srdcom bez hraníc,                  zápisník mám plný všakovakých čmáraníc!                                                     Vychoval ma 66.zbor Eduarda Korponaya,                                                      do 2.oddielu sv. Márie Goretti vo Vyšných Ružbachoch patrím aj ja!              Milujem nákazlivý smiech, fajné jedlo a kvalitný spánok,                                 inšpiruje ma vôňa lesa a keď sa mi s vlasmi pohráva vánok.                           Biológiu a Slovenský jazyk s radosťou študujem,                                             za cenným poznaním s vášňou cestujem! :)

 

 

Viac o Líderskej rangerskej škole Equilibrium: http://rangerskaskola.wix.com/equilibrium

Anketa


Spolu hlasov:

Zdieľanie