Vodcovská lesná škola Baobab

Zameriavame sa na nové trendy vo vzdelávaní. Podstatu vzdelávania vidíme v učení sa zážitkom a zameraní sa na tréning a osvojenie si zručností lídrov.

Baobab zorganizoval 14 úspešných ročníkov vodcovskej lesnej školy. V roku 2015 sme zorganizovali Sympózium v Dolnej Tižine a momentálne pripravujeme Baobootcamp 2016 - inovatívny kurz, počas ktorého si zažijete prípravu VLŠ a organizáciu Sympózia 2016. Ak pôjde všetko podľa plánu, zorganizujeme aj 15. ročník VLŠ Baobab.

Vzdelávací tím:


Ďuri Blichár

Ak niekoho z Baotímu spomenie šéf, hlavný manažér, tak určite hovorí o mne. Som zodpovedný za
to, že všetko čo robíme bude dobré, prínosné a zabavíme sa pri tom.

Lucia Demková

Vzdelávaniu sa venujem na rôznych platformách života: štúdium, profesia a voľný čas. Ale to asi nevystihuje úplne moju rolu v Baotíme… Komunikujem s účastníkmi, píšem články a zaujímave texty.

Aďo Liday

V profesnom živote som analytikom. V Baotíme pripravujem rozpočty a čarujem s peniazmi. Ako inštruktor SLSK som aj kvalitatívnym garantom Vodcovskej lesnej školy – Baobab.

Zuzka Šústová 

Robím PR starám sa o sociálne siete, píšem články. V tíme som za pracanta, spracovávam videá a keď treba ukľudňujem radikálne názory.

Pavol Kaššák - Nebeský Portviš 

Vytvorím hocičo, na hocakú tému a za hocijakým cieľom. Stačí, že Ďuri prikáže a 4 hodinová behačka s cestovaním v čase je na stole. Som kreatívec a inovátor.


Mija Jančárová

Baví ma štúdium psychológie. Chytám sa všetkého kde sa môžem vyblázniť a uplatniť svoju chuť tvoriť. Posledne roky sa aktívne venujem duchovným aktivitám.

Jožin Šúst

Moje iné mená sú vybav, zatelefonuj, dohodni. Mám auto, teda aj veľa šoférujem. Dalo by sa povedať, že riešim logistiku a som v tom dobrý. To IT vzdelanie mi predsa len na niečo bolo…

Luky Jakubíková

Stojím za vplyvnou Radou pre rozvoj SLSK. Bežne manažujem ľudí, v Baotíme usmerňujem nápady tímu a Ďuriho názory. Iniciovala som Sympózium 2015.

 

Viac o VLŠ Baobab: http://baobab.scouting.sk/

Anketa


Spolu hlasov:

Zdieľanie