Účastníci SELŠ

Účastníci SELŠ 2015

 

Meno a priezvisko Prezývka Zbor                                            
Martin Dirga Čajo 75. zbor o.b. Jána Vojtaššáka Spišská Nová Ves
Annamária Fečíková Anika 66. zbor Vrbov
Roman Kortiš   106. zbor Akataleptik Detva
Michal Sekerka   99. zbor Žilina
Alexander Šedivý Šavod 117.zbor Horné Sŕnie-Nemšová
Jana Šprochová Angelina 122. zbor anjelov strážnych Poprad-Vydrník
Matej Baláž Termit 73. zbor Tetrov Lučenec
Denisa Bradiaková Člečo 9. zbor Laca Krónera Ružomberok
Mária Martonová Meryy 122. zbor anjelov strážnych Poprad-Vydrník
Paulína Rochová   75. zbor o.b. Jána Vojtaššáka Spišská Nová Ves
Michal Marcinčin Mižu 75. zbor o.b. Jána Vojtaššáka Spišská Nová Ves
Roman Podskuba Horár 9. zbor Laca Krónera Ružomberok
Alžbeta Kekelyová   99. zbor Žilina
Mária Hrebeňárová Hríbik 66. zbor Vrbov
Dominika Svetlíková Domi 1. zbor Baden-Powella Bratislava
Petra Chabadová   99. zbor Žilina
Peter Oravec Peťer 64. zbor Štefana Kluberta Levoča
Gardoš Jakub Džejkob 64. zbor Štefana Kluberta Levoča
Viktória Krutáková Viki 25. zbor Vodopád Žilina
Lukáš Oravec Ori 33. zbor Ordo Salinae Prešov - Solivar

 

 

Účastníci SELŠ 2014

 

Meno a priezvisko Prezývka Zbor
Michaela Abrahamovská
66. zbor Eduarda Korponaya
Dominik Adamčík
33. zbor Ordo Salinae Prešov - Solivar
Vladimír Ambróz Túdls 3. zbor Aničky a Bořivoja Uhrových Kežmarok
Branislava Birošová Bebe 33. zbor Ordo Salinae Prešov - Solivar
Denis Čuchran
75. zbor o.b. Jána Vojtaššáka Spišská Nová Ves
Lucia Dugasová
65. zbor Brabeňaki Sabinov
Ján Hrebeňár Jany 66. zbor Eduarda Korponaya
Nikola Chomová Nika 3. zbor Aničky a Bořivoja Uhrových Kežmarok
Ladislav Janiga Eski 65. zbor Brabeňaki Sabinov
Branislav Kebísek Blonďák 117. zbor zbor sv. Františka z Assisi Horné Srnie-Nemšová
Júlia Klaudia Knižková India 3. zbor Aničky a Bořivoja Uhrových Kežmarok
Blažena Kozolková   41. zbor T. G. Masaryka Topoľčianky
Veronika Kozolková   41. zbor T. G. Masaryka Topoľčianky
Magdaléna Krejčíová MLenka 78. zbor Tatranskí orli Poprad
Katarína Ovčiariková Modžo 106. zbor Akataleptik Detva
Maroš Rusinko Tesco 67. zbor Stropkov
Matej Slabý Mohykán 66. zbor Eduarda Korponaya
Miroslav Stas   108. zbor Oriešok Liesek
Adriána Stasová Púpava 108. zbor Oriešok Liesek
Ivan Štefánek   117. zbor zbor sv. Františka z Assisi Horné Srnie-Nemšová

 

 

Účastníci SELŠ 2013

 

Meno a priezvisko Prezývka Zbor
Ondrej Antl   45. zbor Posledného spojenectva Veľké Zálužie
Mário Baláž   23. zbor Nitra
Marek Breza Chevrolet 68. zbor Biele vrany Košice
Michal Cverenkar Inžinier 117. zbor sv. Františka z Assisi Horné Srnie-Nemšová
Štefan Dudák Konštantín 45. zbor Posledného spojenectva Veľké Zálužie
Peter Fabián Fabo 68. zbor Biele vrany Košice
Juliana Gallusová   104. zbor Bratislava-Ružinov
Mário Grossman Rádio 25. zbor Vodopád Žilina
Soňa Hodasová Solnička 25. zbor Vodopád Žilina
Miroslava Hozová Mimi 75. zbor o.b. Jána Vojtaššáka Spišská Nová Ves
Daniela Hrehová   133. zbor Čičva Čičava
Mária Hulmanová Veve 11. zbor Biele Delfíny Bratislava
Nikola Chomová   3. zbor Aničky a Bořivoja Uhrových
Helena Kmecová Hela 67. zbor skautov a skautiek Stropkov
Samuel Štefan Mahút  Korbáčik 53. zbor Gentiana Dolný Kubín
Terézia Marcinčinová Mango 75. zbor o.b. Jána Vojtaššáka Spišská Nová Ves
Peter Melicherčík Traper 14. zbor Prievidza
Andrej Mitrík Andy 75. zbor o.b. Jána Vojtaššáka Spišská Nová Ves
Michal Pilát Stres 122. zbor Anjelov strážnych Poprad
Katarína Sklenková Katka 68. zbor Biele vrany Košice
Alica Štefánková   117. zbor sv. Františka z Assisi Horné Srnie-Nemšová
Mária Šumichrastová Mašu 117. zbor sv. Františka z Assisi Horné Srnie-Nemšová
Michal Tirpák Mišo 68. zbor Biele vrany Košice
Viera Verešpejová Viva 67. zbor skautov a skautiek Stropkov
Klára Vlčková   47. zbor skautov Bratislava-Petržalka
Mária Zgrebňáková   53. zbor Gentiana Dolný Kubín

Kalendár akcií

nov03
Indulona 14
Trenčín
nov10
Kľúčová dierka
Zvolenská Slatina

Anketa


Spolu hlasov:

Zdieľanie