Novinky

07.06.2017

Piate kolo Dobrého Nápadu: Posledná možnosť získať podporu na globálny miniprojekt

Grantový program Dobrý nápad financovaný projektom Skauti myslia globálne otvára svoje brány novým miniprojektom už piaty, no zároveň posledný krát. Opäť je možnosť získať podporu na miniprojekt prospešný pre miestnu komunitu a širšiu verejnosť.
06.03.2017

Štvrté kolo Dobrého nápadu – prijmeš výzvu?

V duchu hesla “Mysli globálne, konaj lokálne” sa otvára v poradí už štvrté kolo grantového programu Dobrý nápad, tentokrát so zameraním na komunitu a širšiu verejnosť.
08.02.2017

Globálko: Ideme do finále!

Stretol si sa už s globálnym vzdelávaním, familiárne globálkom, v skautingu? Ak ešte nie, je načase zistiť viac. Na národnej úrovni totiž už od roku 2015 beží projekt „Skauti myslia globálne“.08.11.2016

Zúčastnil si sa aktivity prepojenej na globálne vzdelávanie?

Si vodca alebo radca? Zúčastnil si sa na aktivity spojenej s globálnym vzdelávaním? Chceš pomôcť Slovenskému skautingu v hodnotení projektu?
05.10.2016

Získaj grant na miniprojekt cez Dobrý nápad

Otvárame tretie grantové kolo Dobrého nápadu, cez ktoré je možné získať podporu na globálne miniprojekty. Viac info nájdeš na www.skauting.sk/dobrynapad.
11.04.2016

Dobrovoľníkom na medzinárodnej výmene v Banskej Štiavnici

Zaži medzinárodný rozmer skautingu priamo doma. V Banskej Štiavnici sa od stredy 25. mája do nedele 29. mája uskutoční International sharing meeting, na ktorý hľadáme dobrovoľníkov. Tak neváhaj a prihlás sa.04.02.2016

Otvárame druhé kolo grantového programu Dobrý nápad

Štartujeme druhé kolo Dobrého nápadu, cez ktorý je možné získať podporu na miniprojekty. Viac info nájdeš na www.skauting.sk/dobrynapad. Trúfaš si?
11.11.2015

Dobro(ta)? Exkluzívne na adventnej ROZHĽADNI, pridaj sa k nám...

A je to tu - 11.-13. decembra bude ďalšia víkendovka globálneho vzdelávania Rozhľadňa_adventná edícia, tentokrát v predvianočnej atmosfére... Príď sa naladiť!
06.10.2015

Hľadáme posily do tímu! Staň sa jedným z 12 inštruktorov globálneho vzdelávania

V projekte Skauti myslia globálne rozširujeme tím inštruktorov, ktorí sprostredkujú poznatky o aktuálnych globálnych témach skautským vodcom a radcom vo svojom regióne. Buď aj Ty jedným z 12tich z celého Slovenska...

 

24.09.2015

Stále môžete písať projekty Dobrý nápad a ísť na Roverway 2016 zadarmo

Si za konkrétne činy namiesto rečí? Ak máš dobrý nápad na tvoj vlastný globálny projekt, teraz je jedinečná príležitosť ako naň získať podporu a ešte aj vyhrať bezplatnú účasť na Roverway 2016 vo Francúzsku!28.08.2015

Chyť si miesto na Rozhľadni

Rozhľadňa sa nám zapĺňa, no stále je zopár voľných miest, tak neváhaj a prihlás sa, uzávierka je už budúcu nedeľu 6. septembra!

03.08.2015

Získaj rozhľad na ROZHĽADNI

Fair trade, miléniové rozvojové ciele, environmentálna migrácia, xenofóbia, dobré vládnutie a mnohé iné témy... Poď na ROZHĽADŇU a rozšír svoje obzory o globálne súvislosti. Slovenský skauting v spolupráci so Slovenským centrom pre komunikáciu a rozvoj (SCCD) pripravuje víkendový seminár globálneho vzdelávania.

 

17.06.2015

Hľadáš niečo výnimočné? Staň sa expertom v globálnom vzdelávaní!

Chcel by si si rozšíriť vlastné obzory a zároveň prispieť k zmysluplnej aktivite, ktorá pozitívne ovplyvní skautské družiny a oddiely v tvojom okolí? Teraz máš ideálnu príležitosť. V rámci projektu Skauti myslia globálne budú prebiehať školenia skautských expertov, ktorí sprostredkujú poznatky o aktuálnych globálnych témach skautským vodcom a radcom vo svojom regióne.

11.06.2015

Štartujeme medzinárodný projekt globálneho vzdelávania

Slovenský skauting je zapojený do medzinárodného projektu v oblasti globálneho vzdelávania. Hlavným cieľom projektu je upozorniť na aktuálne globálne témy a obohatiť nimi už zabehnutý systém skautského vzdelávania.

 

Anketa


Spolu hlasov:

Zdieľanie