MAPA - Ako sa dostať na ústredie

Nová adresa ústredia:

Slovenský skauting

Mokrohájska 6

841 04 Bratislava

Telefónne číslo sa nemení :)

Ako sa k nám dostať:

Základom je dostať sa na autobusovú zastávku "Mokrohájska" (rovnaký názov z oboch smerov). Je to zastávka, na ktorej stoja nasledovné autobusy: 21, 30, 83, 84, 130 + nočné spoje N21 a N37 (v čase akútnej núdze :))

Na cestu peši zo zastávky Mokrohájska použite mapku :) alebo choďte hore na koniec ulice kolmej na hlavnú cestu, pred garážami zatočte vľavo a chodník vás oblúkom privedie k žltej trojpodlažnej budove priamo nad garážami, pod lesom. Vitajte u nás :)

mapka k novému ústrediu

Ak idete z autobusovej stanice Mlynské Nivy:

Vyjdite pred hlavný vchod stanice a priamo oproti nemu uvidíte zastávku "AS Mlynské Nivy". Počkajte na autobus 21 a potom sa v ňom 14 min (podľa rozpisu) odvezte na zastávku "Mokrohájska".

Ak idete z hlavnej vlakovej stanice:

Zíďte dole zo stanice, prejdite cez autobusové zastávky a dolu na konci chodníka sa stočte vpravo. Prišli ste na autobusovú zastávku "SAV". Nastúpte na autobus 21 a po 13 minútach vystúpte na zastávke "Mokrohájska".

Cesta autom z vlakovej stanice:

 mapa cesty z vlakovej stanice

Tešíme sa na Vás v nových priestoroch!

ústredný tím

PS: Naša obrovská vďaka za neoceniteľnú pomoc pri sťahovaní patrí 12 ochotným roverom z bratislavských zborov (11.,13.,47.,90.). Ďakujeme!

Anketa


Spolu hlasov:

Zdieľanie