Zaži so svojou družinou/oddielom dobrodružstvo v rámci Hodiny deťom!

Pridané 13.09.2016

Si radca družiny alebo vodca oddielu? Rád by si s družinou alebo aj celým oddielom zažil niečo nezvyčajné a zároveň pomerne jednoducho pomohol svojim rovesníkom?  Ak áno, ponúkame Ti jednoduchú príležitosť, ktorá sa uskutoční už 11. novembra 2016. Zapoj sa do pokladničkovej zbierky Hodina deťom.

Vyskúšajte si so svojimi družinami

  • ísť do banky a vložiť peniaze (špecifické zručnosti pre bežný život)
  • osloviť na ulici neznámeho človeka a požiadať o pomoc (asertivita, komunikačné zručnosti)
  • stručne a jasne vysvetliť rôznym ľuďom svoj cieľ, resp. prečo je dôležité, čo robíte (prezentačné zručnosti)
  • komunikovať s externým partnerom, jednou z najznámejších nadácií na Slovensku (komunikačné, organizačné zručnosti)

Vyskúšajte si túto zbierku ako váš malý projekt v družine. Dohodnite sa a dajte nám vedieť. Získajte od nás všetky potrebné veci (pokladničky, identifikátory, odznačiky a pod.) a zažite to. Jednu zo zapojených skautských družín vylosujeme a získa super skautské ceny. Prihlásiť sa treba vyplnením tohto prihlasovacieho formulára: goo.gl/DDRcyJ

V rámci každej skupiny zapojenej do pokladničkovej zbierky musí byť minimálne jeden dobrovoľník, ktorý dosiahol 15 rokov veku.

Viac info o zbierke nájdeš aj v tomto článku.

Matej Višňovec - 47. zbor

Hodina deťom podporila skautské projekt ako VLŠ Baobab, Baobootcamp a Sympózium. Ďakujeme.

Anketa


Spolu hlasov:

Zdieľanie