Zapoj sa do činnosti Programovej rady

Pridané 03.12.2014

Cieľom Programovej rady je pripravovať kvalitný program a zameriavať sa na výchovu vĺčat a včielok, ale aj na skautov a roverov. Chceme, aby si deti a mládež mohli vybrať z pestrej ponuky odboriek a výziev, alebo si zmerať svoje sily v medzidružinovej súťaži Družina roka.

 

Aby sa program Slovenského skautingu mohol vyvíjať a reflektovať potreby dnešnej mládeže potrebuje všetkých, ktorý sa chcú zapojiť do jeho tvorby, majú dobré nápady a trochu času, ktorí by mohli venovať programovej rade.

Ak máš záujem a rozmýšľaš, že by si sa zapojil/a, vyplň dotazník prostredníctvom ktorého ťa trochu viac spoznáme a budeme ti môcť ponúknuť priamo nejaké aktivity alebo do dotazníka môžeš napísať, ako by si sa chcel/a zapojiť.

 

Ján Mitrík, predseda programovej rady: ,,Žatva je veľká ale robotníkov málo“ - chcem otvoriť brány všetkým, ktorí sa chcú podieľať na spoločnej vízii. Aj tých ktorí majú času na rozdávanie, ale aj tých, ktorí majú mesačne len pár hodín. Práce je viac než dosť a je to predsa náš skauting.

Anketa


Spolu hlasov:

Zdieľanie