XXIV. skautské dni v Nitrianskej Blatnici

Pridané 16.04.2015

Pri príležitosti osláv sviatku sv. Juraja,  patróna skautov, Vás Skautská oblasť kniežaťa Pribinu Nitra a 8. zbor Veľká medvedica Bošany pozývajú na XXIV. skautské dni v Nitrianskej Blatnici, ktoré sa uskutočnia 25. a 26. apríla 2015.

Je to tradičné stretnutie skautov z  Piešťan , Výčap – Opatoviec, Veľkého Zálužia, Nitry, Topoľčianok, Bošian, Nového Mesta n/V, Šale, Hornej Kráľovej a Nitr. Blatnice pri rotunde sv. Juraja (www.rotundajurko.sk). Veríme, že i z Trenčína, Bratislavy... Každoročne je prítomných okolo 200 skautov, skautiek, vĺčat a včielok.

Čo vás čaká počas skautských dní v sobotu

  • súťaže družstiev v skautských disciplínách,
  • turistika, 
  • guláš,
  • volejbalový turnaj, 
  • vĺčatá sa môžu tešiť na originálnu hru br. Jána Líšku,
  • Účasť  prisľúbilo Náčelníctvo Slovenského skautingu, ktoré tu bude i zasedať, i osobnosti spoločenského a cirkevného života obce a okresu,
  • Príde i skautský obchod Totem,
  • čajovňa Fantázia z Trnavy.

 

Anketa


Spolu hlasov:

Zdieľanie