Vzdelávanie v Tee-pee

Pridané 10.07.2016

Rada pre vzdelávanie pridala všetkým členom SLSK do IS Tee-pee absolvované vzdelanie na úrovni vodcovských lesných škôl a Gilwellskej inštruktorskej školy.

Ako určite viete, od tohto roka používa Slovenský skauting nový informačný systém Tee-pee. Ten nie je určený len na registráciu členov, ale slúži i ako databáza skautských informácií o členoch. Pre vzdelávanie je dôležité, aby sme vedeli, či účastník, ktorý sa hlási napríklad na vodcovskú lesnú školu už absolvoval radcovský, prípadne základný kurz. V databáze už sú nahraté informácie o absolventoch vodcovských a inštruktorských lesných škôl.

Chceli by sme vás poprosiť, aby ste nám pomohli zefektívniť našu prácu a do Tee-pee si nahrali i ďalšie vami absolvované kurzy či školenia, tie skautské, ale i neskautské.

Postup je jednoduchý

1.  Musíte mať aktívne konto v Tee-pee a byť prihlásený (ak ho nemáte, napíšte nám mail na ustredie@skauting.sk a my vás do Tee-pee pozveme).
  2. Vo svojom profile v záložke „Vzdelanie“ pomocou tlačidla + pridáte vami absolvované kurzy.
  3. Vypíšete tabuľku a kliknete „uložiť“.

Ďakujeme!