Vaše 2% venujete deťom

Pridané 23.02.2016

V uplynulých rokoch sme aj vďaka podpore darcov mohli pripravovať pre deti a mladých ľudí množstvo pravidelných aktivít, ale aj netradičných, zážitkových a vzdelávacích podujatí. Úprimne Vám za túto pomoc ďakujeme.

AJ V TOMTO ROKU MÔŽETE ROZHODNÚŤ A VYBRAŤ SI, AKÚ ORGANIZÁCIU PODPORÍTE VAŠIMI 2% Z DANÍ - medzi prijímateľmi je aj slovenský skauting.


Čo je skauting a o čo sa snažíme? 

Skauting je jedno veľké dobrodružstvo, ktoré každému umožňuje nájsť si svoj kúsok miesta na sebarealizáciu, na splnenie svojich snov a nájdenie si priateľov na celý život. 

Sme občianske združenie - výchovná mládežnícka organizácia s cieľom vytvárať priestor na plnohodnotný a všestranný rozvoj detí a mladých ľudí. Viac sa o nás môžete dozvedieť napríklad tu

S Vašou podporou dokážeme sprostredkovať náš výchovný program, zmysluplné aktivity, skvelé zážitky, priateľstvá a pozitívne hodnoty tisíckam detí a mladých ľudí.

Veľmi si vážime Vašu pomoc a úprimne Vám ďakujeme.

AKO VENOVAŤ 2% SKAUTINGU?

Ak ste sa rozhodli, že nám chcete venovať 2% zo svojich daní, môžete tak urobiť jedným z nasledovných spôsobov:

  • podporiť národnú organizáciu Slovenský skauting
  • alebo podporiť konkrétne skautské skupiny (zbory), pôsobiace na lokálnej úrovni, možno priamo vo Vašom okolí. Zoznam skautských zborov, oprávnených prijať 2%, môžete nájsť napríklad tu.

Kompletný postup, ako poukázať 2% z dane Slovenskému skautingu pre zamestnancov, SZČO, ako aj právnické osoby + potrebné tlačivá

V prípade otázok alebo problémov nás môžete kedykoľvek kontaktovať na 0948 310 100, prípa. 02/44 640 154, alebo prostredníctvom e-mailu na ustredie@skauting.sk.


 

Dajte svojim priateľom na facebooku vedieť koho podporíte

Pripravili sme pre vás sadu titulných fotografií pre sociálnu sieť facebook so skautskou tématikou. Aj takýmto spôsobom môžete podporiť skautky a skautov na Slovensku.

Titulnú fotku si stiahnete a uložíte kliknutím pravého tlačidla myši a následným výberom možnosti "Uložiť obrázok ako" z ponúknutého roletového menu do svojho počítača. Potom si ju nahráte na facebook ako titulnú fotku (cover photo).

Kalendár akcií

nov03
Indulona 14
Trenčín
nov10
Kľúčová dierka
Zvolenská Slatina

Anketa


Spolu hlasov:

Zdieľanie