Urban Garden Guerrila Meeting

Pridané 29.06.2015

Snahou tejto akcie je uvedomiť si, že existujú určité large-scale problémy, ktoré vznikajú z nášho každodenného života a životného štýlu. Ak sa teda zamyslíme nad zmenou nášho životného štýlu, môžeme zlepšiť stav životného prostredia. 

Poďme sa zamyslieť nad tým, ako znížiť našu záťaž na životné prostredie a ešte sa pri tom zabaviť. Bude to trochu o premýšľaní, trochu o diskusiách, trochu o aktivitách a simulačných hrách, trochu o práci, do toho prídu aj nejaké tie exkurzie - napríklad na Zaježku alebo do Štiavnických vrchov.

Praktické informácie: 

  • táto akcia je určená roverom od 18 do 25 rokov
  • bývanie a strava sú zabezpečené v Skautskom dome (nepotrebuješ ani spacák ani karimatku, upresni prosím či si vše/vege/vegan)
  • je potrebné si pribaliť tiež pracovné oblečenie, hudobný nástroj (ak máš) a plavky

Pre prihlasovanie a viac informácií sa ozvi Tomášovi: 

  • tomas.blaha@kapraluvmlyn.cz
  • 0949 464 126

 

Anketa


Spolu hlasov:

Zdieľanie