Storočnicová BuFF šatka - posledné kusy

Pridané 16.12.2014

K jedičnému jubileu patria aj jedinčné predmety a preto sme sa rozhodli pre storočnicové BuFF šatky. Pýtate sa prečo práve BuFF šatka? Skautská BuFFka v sebe spája potreby moderného skauta 21. storočia a zároveň ako šatka je našim tradičným symbolom. Preto vykročme do ďalsej skautskej storočnice štýlovo, moderne ale zachovajme si aj svoje tradície!

Ak máte záujem o šatku vyplňte prosím tento formulár. Vyplnením formulara sa dostaváte do poradovnika na šatky. Nakoľko BuFF šatiek je len 50, tak najprv budú distribuované registrovaným členom SLSK a potom v prípade záujmu ďalším ľudom.

Tento formulár nie je záväznou objednávkou. Môže sa stať, že BuFF šatka na vás nezvýšia, preto si ich treba rezervovat čo najskôr.

Cena jednej BuFFky je 12 € (pri osobnom odbere na Ústredí, Mokrohájska cesta 6, Bratislava), v prípade dobierky navyšujeme jej cenu o sumu spojenú s nákladmi doručenia.

O spôsobe platby vás budeme informovať po vyplnení formulára.

Anketa


Spolu hlasov:

Zdieľanie