Štartuje ôsmy ročník súťaže Družina roka

Pridané 07.03.2016

Po roku nadišiel čas pre všetky odvážne skautské družiny, aby sa opäť postavili na štartovaciu čiaru. Po minuloročnom závode prichádza väčšie dobrodružstvo – misia na záchranu života na Zemi!

Je čas prijať výzvu, prihlásiť sa a zachrániť Zem!

Na prihlásené družiny čakajú tri online kolá, ktoré preveria ich vedomosti, zručnosti a tímového ducha. Šesť najúspešnejších družín sa zúčastní vo veľkom finále, ktoré ukáže tohtoročného víťaza. Tímy sa musia skladať z 5 až 7 členov vo veku od 12 až 16 rokov. Presné pravidlá nájdete TU. Staňte sa legendou a vyhrajte titul Družina roka 2016.

Registrujte sa ešte dnes!

Registrácia prebieha od 7. marca a pokračuje aj počas prvého online kola Registráciu si nenechávajte na poslednú chvíľu, aby ste mali dostatok času na riešenie úloh.

Zapojiť sa môže každá družina, ktorá spĺňa podmienky súťaže. Všetky informácie o súťaži a prihlášku nájdete na stránke www.druzinaroka.skaut.sk.

Online registrácia od 7. marca
Prvé online kolo od 21. marca do 3. apríla