SOARÉ 2015 už klope na dvere!

Pridané 21.04.2015

Soaré už klope na dvere a preto tu máme poslednú fázu prihlasovania, spojenú so zaujímavou akciou - Kamoš na Soaré - pri ktorej získava každý! Práve do tejto akcie sa môžeš zapojiť aj TY- registrovaný účastník Soaré s potvrdenou platbou.

Zapojenie sa je veľmi jednoduché. Stačí, ak odporučíš účasť na Soaré svojmu kamarátovi a on si zakúpi lístok na celý festival. Pri informáciách o platbe je kolónka, kde môže zadať email kamaráta (ten tvoj, ktorým si sa registroval na Soaré). Následne po obdržaní a potvrdení kamarátovej platby, vám bude obom pridelená odmena.

Odmenou v tejto akcii je jedinečná ekologická Soaré plátená taška spolu s drevenou nálepkou Soaré. Konaj rýchlo, lebo naše zásoby tašiek sú limitované!

V prípade minutia zásob bude účastníkom akcie vystavená alternatívna odmena - predplatená kofola na bare.

Tak neváhaj a zavolaj svojho kamoša na Soaré!

Akcia trvá len do 26.4.2015, ktorý je aj posledným termínom na zaslanie platieb skrz IB.

Organizačný tím SOARÉ 2015

Anketa


Spolu hlasov:

Zdieľanie