Slovenský skauting otvára výberové konanie na post projektového manažéra

Pridané 17.04.2015

Slovensky skauting otvára výberové konanie na post projektového manažéra pre projekt globálneho vzdelávania a jeho implementácie do výchovného a vzdelávacieho programu.

Náplň práce

Zodpovednosť za realizáciu projektu a riadenie jednotlivých fáz projektu. Úzka spolupráca s jednotlivými partnermi a pravidelná účasť na „on line“ stretnutiach so zahraničnými partnermi. Príprava pravidelných správ o stave projektu, dokumentácii, materiáloch, ako aj o omeškaní alebo iných rizikách. Komunikácia s nižšími zložkami Slovenského skautingu a koordinácia dobrovoľníkov.

Výhodami sú znalosť prostredia mládežníckych organizácií a orientácia sa v témach spojených s globálnym vzdelávaním.

Miesto výkonu práce: Bratislava
Predpokladaný termín nástupu 1. mája 2015
Rozsah činnosti zodpovedá polovičnému pracovnému pomeru.

Záujemcovia o pozíciu zašlú do 27. apríla 2015  životopis  a motivačný list na adresu: praca@skauting.sk.

download  Súbor na stiahnutie

Informácia o výberovom konaní na pozíciu: Projektový manažér pre Slovenský skauting