Regrantingová tabuľka

Pridané 10.06.2015

Milé vodkyne, milí vodcovia, skautskí priatelia,

poslali sme vám mailom podklady k regrantingu: (prosím pozrite sa aj do spamu)

• excelovskú tabuľku so všetkými zbormi a pridelenými bodmi v rámci jednotlivých kritérií (prosíme venovať pozornosť tomu, že ide o body odvodené od počtov členov a akcií, nie samotné počty)
  • regrantingové kritériá, schválené Malým snemom 2014
Spravili sme maximum, aby všetky údaje sedeli. Prosíme vás o spoluprácu, teda kontrolu údajov, ktoré sa týkajú vášho zboru.. Údaje sme čerpali z Vivantu, vami zaslaných Hlasení o činnosti a účtovných dokumentov. Ide o dôležitý materiál a preto vás žiadame o vašu účast, ktorú si vážime.

V prípade akýchkoľvek otázok, nezrovnalostí, alebo pripomienok k tabuľke a danému počtu bodov, vás prosíme, aby ste nás kontaktovali na Ústredí, ideálne písomnou formou - mailom na ustredie@skauting.sk. Prosíme o vaše vyjadrenie najneskôr do nedele 21.6.2015 (vrátane). Po vyriešení všetkých otázok uzavrieme tabuľku a začne sa proces rozposielania dotačných zmlúv a samotných transferov.
Všetky informácie týkajúce sa regrantingu môžete nájsť aj na webe v sekcii i.skauting (Financie / Regranting).

Ďakujeme za váš čas a spoluprácu!