Registrácia na 31. Ázijsko-pacifické jamboree do Mongolska

Pridané 06.11.2016

Rozmýšľaš, ako by si strávil leto 2017? Lákajú ťa diaľavy a exotika orientu a ďalekého Východu? Chceš stretnúť skautov z krajín kde si bol do teraz len prstom?

skaut-pozvanka-jamboree-mongolsko-vlajkaTak neváhaj a pripoj sa ku kontingentu Slovenského skautingu na 31. Ázijsko-pacifické jamboree a vydaj sa s nami po stopách Marka Póla do Mongolska.

Registrácia je možná do 31. decembra. Za registrovaného člena výpravy sa považuje člen SLSK, ktorý sa prihlásil na akciu prostredníctvom informačného systému Teepee a zaplatil účastnícky poplatok.

Ako sa registrovať?

• Prihlásiš sa na akciu prostredníctvom informačného systému Teepee. Pozvať ťa do teepee môže: zborový vodca, oddielový vodca, alebo vedúci kontingentu. Poprosíme, aby sa záujemcovia prihlásili do 15. decembra 2017.
  • Na základe prihlásenia dostaneš variabilný symbol a číslo účtu na platbu poplatku.
  • Po prijatí platby dostaneš potvrdzujúci email o tvojej registrácii do oficiálneho kontingentu SLSK.

Viac informácií o akcii nájdete v článku Vycestuj so Slovenským skautingom na 31. Ázijsko-pacifické jamboree do Mongolska alebo u vedúceho kontingentu: juraj.lizak@skauting.sk.

Kalendár akcií

apr24
máj10
máj25
CASSIOPEIA
Hermanovce

Deň so skautskou šatkou sa už blíži. Zúčastníš sa?

Jasné, že áno. Je to super a 24. apríla sa už neviem dočkať!

Áno, idem do toho prvý krát, tak som zvedavý aké to bude.

Ešte nie som rozhodnutý, ale rozhodne to znie dobre!

Nie, je to nuda! A šatku mi aj tak na tábore zjedli myši.

Radšej nie. Nechcem, aby ľudia okolo vedeli, že som skaut.

Spolu hlasov: 501