Rada pre vzdelávanie vyhlasuje termín líderských skúšok

Pridané 12.03.2019

Je to tu! Záujemcovia o líderský dekrét majú jedinečnú príležitosť prihlásiť sa na líderské skúšky Rady pre vzdelávanie. Termín skúšky je 25. máj 2019. Predpokladaným miestom je Bratislava (bližšie info o mieste a čase skúšok zašleme).

Ak sa ti nepodarilo získať dekrét v riadnom termíne, alebo spĺňaš podmienky pre účasť na skúškach bez absolvovania LRŠ, tak neváhaj a prihlás sa zaslaním e-mailu tajomníčke RpV na vzdelavanie@skauting.sk. Prihlásiť sa môžeš do 7. apríla 2019. Podobne ako pri vodcovských skúškach podmienky účasti nájdeš v príručke Vzdelávanie v Slovenskom skautingu (str. 89-90). O udelenie výnimky z podmienok môžeš požiadať iba predsedníčku RpV – Tefi zaslaním e-mailu na lucia.demkova@skauting.sk.

V prípade otázok napíš na vzdelavanie@skauting.sk.

Anketa

Deň so skautskou šatkou sa už blíži. Zúčastníš sa?


Jasné, že áno. Je to super a 24. apríla sa už neviem dočkať!
 
363
Áno, idem do toho prvý krát, tak som zvedavý aké to bude.
 
133
Ešte nie som rozhodnutý, ale rozhodne to znie dobre!
 
107
Nie, je to nuda! A šatku mi aj tak na tábore zjedli myši.
 
105
Radšej nie. Nechcem, aby ľudia okolo vedeli, že som skaut.
 
99

Spolu hlasov: 807

Zdieľanie