Rad 7 ľalií do oddielov a zborov

Pridané 14.04.2016

Pred časom sme mali možnosť spoznať Skautov roka - nositeľov pomerne nového skautského ocenenia, ktoré vzniklo pri príležitosti osláv Storočnice skautingu na Slovensku. Okrem tohto ocenenia však máme v Slovenskom skautingu aj ďalšie - Rad 7 ľalií. Ocenenie, do udeľovania ktorého sa zapájajú úplne všetci členovia Slovenského skautingu a hovorí nielen o skvelých výsledkoch, ale najmä o snahe jeho nositeľa byť stále lepším, pomáhať, robiť aj drobné služby s radosťou, dodržiavať skautský zákon.

Boli by sme veľmi radi, aby sa nášivky s rôznymi počtom ľalií dostávali stále viac do praxe a podporovali nás v oceňovaní sa navzájom. Pretože v skautingu sa deje množstvo skvelých vecí, za ktorými stoja naši členovia - zboroví vodcovia, oddieloví vodcovia, radcovia, aktívni dobrovoľníci, ďalší činovníci a každý jeden náš člen.

Nášivky do zborov a oddielov

S cieľom podporiť ocenenie Rad 7 ľalií sme sa rozhodli zaslať ich do každého zboru a oddielu bezplatne - podľa toho, koľko kusov si objednáte. Oceňovanie aj Rad 7 ľalií by sa mal stať bežnou súčasťou nášho skautského sveta, preto by malo byť aj dostupné.

Ako získať nášivky Rad 7 ľalií bezplatne?

Stačí napísať Rade pre rozvoj e-mail na rozvoj@skauting.sk, o koľko nášiviek z ktorého stupňa by ste mali záujem + adresu, na ktorú ich chcete poslať - za oddiel, či zbor. Objednávky budeme zbierať od tejto chvíle do 15.5., následne ich do 30.5. spracujeme. V priebehu júna budeme zasielať balíčky do zborov a oddielov. Najneskôr 1. júla budú balíčky s nášivkami u Vás.

V prípade otázok sme Vám plne k dispozícii na danej adrese.

Tešíme sa na oceňovanie!

Anketa


Spolu hlasov:

Zdieľanie