Predstavujeme nového tajomníka Rady pre rozvoj

Pridané 07.04.2016

Slovenský skauting vyhlásil 14. januára výberové konanie na pozíciu tajomníka či tajomníčky pre Radu pre rozvoj. Dnes už vieme, že môžeme hovoriť o novom tajomníkovi - Michalovi Novákovi z Kysaku, ktorý sa vám už predstaví sám.

Volám sa Michal Novák, ale väčšina skautov ma pozná pod prezývkou Číňan. Pochádzam z najkrajšej dedinky na Slovensku, z Kysaku. Skautingu som podľahol v roku 2004 a od tých čias som si skúsil radcovanie skautskej družine, viesť samostatný oddiel a už niekoľko rôčkov mám na starosti rozvoj vo Východoslovenskej skautskej oblasti. A práve práca v oblasti mi toho dala naozaj veľmi veľa. Hoci som na ňu nikdy nezanevrel a ani nezanevriem, rozhodol som sa pomôcť pri rozbiehaní Rady pre rozvoj a komunikáciu a prijal som výzvu stať sa jej tajomníkom. Prispieť k rozvoju skautingu sa mi podarí len s vašou pomocou, preto sa teším na spoluprácu.

Michal Novák - Číňan

Anketa


Spolu hlasov:

Zdieľanie