Poistenie na táboroch

Pridané 28.08.2014

Tento rok skauti opäť osídlili prírodu a niekoľko stoviek mladých ľudí zažilo super chvíle na táboroch po celom Slovensku. Veríme, že všetky dopadli úspešne a účastníci sa už teraz tešia na ten budúcoročný tábor. V prípade, ak sa napriek všetkým bezpečnostným opatreniam stala nehoda, pripomíname správny postup pri riešení poistnej udalosti.Vopred ďakujeme za spoluprácu a dúfame, že také prípady nenastali.

info v skratke:

  • úrazové poistenie sa týka všetkých platne zaregistrovaných členov SLSK v danom roku
  • týka sa akejkoľvek skautskej akcie (tábora najmä)koleso zachranne
  • poistenie sa vzťahuje na akcie doma aj v zahraničí
  • všetky úrazy je potrebné nahlásiť na ústredie
  • ústredie pošle potrebné dokumenty a tlačivá priamo dotknutej osobe, spolu s postupom

Podrobné informácie, ako aj presný postup pri riešení poistnej udalosti môžete nájsť TU.

Ďakujeme veľmi pekne.

Anketa


Spolu hlasov:

Zdieľanie