Objednaj si skautský časopis

Pridané 26.02.2018

Chcete mať doma viac než jeden exemplár Vášho časopisu? Radi by ste si prečítali aj niečo zo sveta inej vekovej/výchovnej kategórie? Plánujete obdarovať zborovú radu kompletným ročníkom Džungle, Skauta i Média?

Nech sa páči...

Ako je to s časopismi v rámci registrácie

V súčasnosti platí pravidlo, že časopisy posielame všetkým členom Slovenského skautingu (SLSK), ktorí sú v príslušnom roku zaregistrovaní. To znamená, že odo dňa prijatia registrácie na Ústredie a prijatia platby má každý člen SLSK nárok na jeden časopis podľa svojho výberu - v rámci registrácie a automaticky. Zmenu nastavenia časopisu je možne vykonať v Tee-pee.

Základné rozdelenie časopisov podľa veku

• Vek: 0 - 11 rokov - Džungľa
  • Vek: 12 - 17 rokov - Skaut
  • Vek: od 18 rokov - Médium

Všetky časopisy vychádzajú 4x / rok, vždy podľa aktuálneho ročného obdobia.

Takisto dostane každý vodca včielkarskeho/vlčiackeho oddielu okrem toho svojho Média aj Džungľu, a každý vodca skautského/rangerského oddielu Skauta.

Objednanie ďalších časopisov

Ak máte záujem doobjednať si viac kusov časopisu, ktorý dostávate, prípadne chcete okrem toho odoberať aj iný typ, môžete tak spraviť jednoducho - objednať si ich cez internetový obchod www.ScoutShop.sk.

Čo k tomu potrebujete?

Na stránke ScoutShop si vyberiete, o ktorý časopis (Džungľa, Médium, Skaut) máte záujem. Zvolíte, či ste, alebo nie ste členom SLSK, pridáte do košíka, objednáte a zaplatíte. A potom už len kontrolujete poštovú schránku a čakáte na časopis.

• Príspevok za jeden ročník časopisu pre člena SLSK je vo výške minimálne 4€.
  • Príspevok za jeden ročník časopisu pre osobu, ktorá nie je členom SLSK je vo výške 8€.

V prípade akýchkoľvek otázok nás, prosíme, neváhajte kontaktovať.

Prajeme Vám príjemné a bezstarostné chvíle strávené čítaním!