Novinky Rady Kruhu dospelých skautov a skautiek

Pridané 23.01.2018

Rada Kruhu dospelých skautov a skautiek oznamuje všetkým dospelým skautom a skautkám, priaznivcom  skautingu, vodcom zborov a vodcom oddielov dospelých, ktorí sú po programovej stránke združení v kruhu, svoju novú kontaktnú emailovú adresu - kruh.dospelych@skauting.sk.

Týmto Vás zároveň Rada kruhu žiada o spoluprácu a vzájomné informovanie sa o dianí a aktivitách v oddieloch dospelých. V krátkom čase vám pošleme propagačný buletín kruhu dospelých. V tomto roku bude organizovať Rada Kruhu dospelých skautov a skautiek oblastné stretnutia vodcov oddielov dospelých za účelom spoločného vytvárania programovej náplne pripravovanej publikácie „Dospelí v skautingu“.

Taktiež Rada Kruhu dospelých pripravuje na jeseň tohto roka informačno - motivačný kurz pre vodcov oddielov dospelých a ich zástupcov. V septembri zasa usporiada v Smižanoch medzinárodné Trojstretnutie dospelých, teda oldskautov. Tieto podujatia sa konajú za účasti dospelých z Česka, Poľska a Slovenska, každý rok v inom štáte. V oddieloch dospelých budete o tejto akcii včas informovaní.

Anketa


Spolu hlasov:

Zdieľanie