NOVINKA - Radcovská akadémia

Pridané 21.02.2014

Milí oddieloví a zboroví vodcovia a vodkyne, 

nasledujúca informácia je určená práve Vám a môže byť veľmi dôležitá aj pre Vás zbor. 

Rada pre vzdelávanie organizuje radcovský kurz z národnej úrovne pod názvom Radcovská akadémia.

  • Určený je hlavne pre radcov a budúcich radcov zo zborov, ktoré nepatria pod žiadnu oblasť.
  • Vítaní sú samozrejme aj záujemcovia z ostatných zborov.

Ak sú vo Vašom oddiele / zbore šikovní a akční mladí ľudia, ktorí sa profilujú ako potenciálni radcovia / radkyne, určite im dajte túto ponuku do pozornosti a odkážte ich na samostatný web kurzu, kde sa môžu dozvedieť viac a rovno sa aj pohodlne prihlásiť - www.akademia.skauting.sk

 

radcovská akadémia 

Začni svoju cestu radcu s nami!

Chceš sa stať radcom a máš 13 – 17 rokov? Toto je to správne miesto pre Teba.

Radcovská akadémia je radcovský kurz organizovaný z národnej úrovne pod záštitou Rady pre vzdelávanie. Tento radcovský kurz je určený hlavne pre radcov a budúcich radcov zo zborov, ktoré nepatria pod žiadnu oblasť, ale prihlásiť sa môže každý, kto nechce len kráčať skautským chodníkom, ale chce aj zanechať stopu.

 

Kedy

Radcovská akadémia: 6. – 9. marec 2014
Skúšky: 23. – 25. máj 2014

 

Prihlás sa najneskôr do 28. februára 2014. Účastnícky poplatok je 15€. 

Kde

Obidve časti sa uskutočnia v skautskom dome Sv. Juraj v Banskej Štiavnici

Anketa


Spolu hlasov:

Zdieľanie