Nová tajomníčka Rady pre vzdelávanie

Pridané 03.05.2016

Voľnú pozíciu tajomníčky Rady pre vzdelávanie obsadila Jana Jánošíková, skautským menom Jane. S Jane ste sa mali možnosť zoznámiť na sekretariáte, kde Vám odpovedá na maily a zdvíha telefóny. Jane bude naďalej pracovať i na sekretariáte, ale k jej povinnostiam pribudnú i tie z Rady pre vzdelávanie. Niečo viac o Jane si môžete prečítať nižšie.

Volám sa Jana Jánošíková a pochádzam z najväčšieho slovenského skautského zboru z Piešťan. V súčasnosti som oblastnou vodkyňou Západoslovenskej oblasti, ktorú sa snažíme rozbehnúť. Ku vzdelávaniu mám blízko, 3 roky som pracovala ako školiteľka neformálneho vzdelávania. V Rade pre vzdelávanie pôsobím v Radcovskom kruhu a aktívne som pracovala na tvorbe akreditácie našich programov. Verím, že budem pre vzdelávanie v skautingu prínosom i na novej pracovnej pozícií. Teším sa na spoluprácu s Vami!

Anketa


Spolu hlasov:

Zdieľanie