Nahlasovanie táborov

Pridané 10.06.2016

Leto sa blíži a s ním aj sezóna skautských táborov. Všetkým organizátorom budeme držať palce, aby mali pekné počasie, bezstarostný priebeh bez úrazov a predovšetkým spokojných účastníkov.

Dovoľujeme si vás upozorniť, že v sekcii i.skauting - tábory môžete nájsť všetko potrebné, čo sa môže zísť každému organizátorovi skautského tábora.

Tábory je potrebné nahlásiť dopredu. Každý organizátor tábora je povinný včas do ohláseného termínu podujatie nahlásiť na Ústredí SLSK spolu s uvedením všetkých potrebných skutočností.

Minimálne dva týždne pred konaním tábora je potrebné na Ústredie doručiť elektronickú verziu formulára „Hlásenie o uskutočnení tábora 2016“.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na ustredie@skauting.sk, tel. 02/446 40 154, 0948 310 100.