Kurz zborovej administratívy a účtovníctva

Pridané 10.09.2019

Pozývame Vás na KURZ ZBOROVEJ ADMINISTRATÍVY A ÚČTOVNÍCTVA

Ako z názvu vyplýva, kurz je určený pre zborových vodcov/administrátorov a zborových účtovníkov/hospodárov. Budeme radi ak prídete dvaja zo zboru nakoľko časť programu bude prebiehať paralelne rozdelená na účtovníctvo a administratívu.

Môžete sa tešiť na stretnutie s Kocúrom, riaditeľom Ústredia SLSK alebo Bajom, finančným manažérom Ústredia SLSK. Témy, ktorým sa budeme venovať sú napríklad zmluva o dotácii, fundraising zboru, praktické účtovníctvo, dane, hlásenia akcií, teepee, atď. 

Kurz sa bude konať v Banskej Štiavnici (Hostel Skautský dom) v termíne 4 - 6. 10. 2019. Začiatok v piatok o 18.00 a koniec v nedeľu o 12.00.

Cena kurzu je 20 € (ubytovanie, strava, materiál). Platobné detaily pošleme emailom.

Posuňte prosím tieto informácie vašim účtovníkom, príp. aj ďalším vodcom.

Prihláškaktorú je potrebné vyplniť najneskôr do 30.9.2019! 

Tešíme sa na všetkých!

V mene organizačného tímu

Kwiki / Kristián Košťál, 0907 602 202 kikiakoki@gmail.com (v prípade otázok volajte, píšte) 

Anketa


Spolu hlasov:

Zdieľanie