Kompletná programová ponuka v systéme Tee-pee

Pridané 23.11.2016

November so sebou priniesol ďalšie vylepšenie systému Tee-pee.

Všetky časti programovej ponuky si člen s účtom v systéme môže odteraz pridať do svojho profilu. Vznikne tak jednoduchý prehľad osobného napredovania. Tieto informácie taktiež pomôžu Programovej rade pri vytváraní štatistík týkajúcich sa plnenia a obľúbenosti jednotlivých častí programu.

Navoliť sa pri každej vekovej kategórií dajú:

  • Sľuby
  • Stupne napredovania
  • Odborky
  • Výzvy
  • Voľné programové moduly

 

Ak váš člen nemá účet v Tee-pee, môže mu jeho programové úspechy zadať do systému aj jeho oddielový alebo zborový vodca.

Všetky programové časti členovia nájdu v sekcii Program. Pre výber je potrebné kliknúť na sivé Plus na pravej strane. Časti programu sa nachádzajú pod vekovou kategóriou, pre ktorú sú primárne určené (napr. skautské odborky pod vekovou kategóriou Skaut/Skautky).

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom programovej ponuky nás kontaktujte na program@skauting.sk

Anketa


Spolu hlasov:

Zdieľanie