Jesenné čísla skautských časopisov sú už na ceste do poštových schránok

Pridané 11.10.2018

Tohtoročné jesenné čísla časopisov sú už na ceste po Slovensku a mieria priamo do vašich poštových schránok. Džungľa, Skaut aj Médium sa tak tešia, keď sa dostanú k svojim čitateľom.

Čísla sú samozrejme opäť plné zaujímavého čítania zo skautského diania, aktuálnych tém a inšpirácií do tohto ročného obdobia. Prajeme veľa pekných chvíľ strávených čítaním.

Z obsahu

Džungľa - Heslo vĺčat a včielok, Elektrina okolo nás, Jesenné aktivity, Prístrešky v prírode, Ako funguje GPS, Líška, Nápady a návody, Recept ...

Skaut - 5 tipov ako pomôcť začleniť nováčika, Naplánujte si družinový rok, Neznáme cesty, 7. bod skautského zákona, Nová výzva Krotiteľ cukru, Odborky Folklórista a Právnik, Prvý Medvedí skaut, 53. zbor, CEJ v Maďarsku, Radcovské fórum, Recepty, Hlavolamy, 21 vecí ...

Médium - Sté výročie vzniku ČSR, Dobrodružstvo rovera samotára, Vykonaj niečo dobré, Nauč sa hospodáriť so zlatým životom, Nový voľný programový modul Ľaliový kríž, Ocenenie Služba skautingu, Rómsky skauting, Európske jamboree v Poľsku a Holandský Roverway, Nová roverská odborka Chatár, GILŠ je späť ...

Neprišiel ti časopis? Daj nám to vedieť!

Je veľa možností, kde mohla nastať chyba, ale môžeme ju vyriešiť iba keď nám o nej dáš vedieť. Preto ťa chceme poprosiť, ak vieš o niekom vo svojej družine, oddiele, či zbore, že mu neprišlo aktuálne, či niektoré z predchádzajúcich čísel, aby si mu dal vedieť nech sa nám ozve na emailovú adresu ustredie@skauting.sk. Alebo ak si radca alebo vodca, tak sa nám ozvi priamo ty. Ďakujeme.

Ako je to s časopismi v rámci registrácie

V súčasnosti platí pravidlo, že časopisy posielame všetkým členom Slovenského skautingu (SLSK), ktorí sú v príslušnom roku zaregistrovaní. To znamená, že odo dňa prijatia registrácie na Ústredie a prijatia platby má každý člen Slovenského skautingu nárok na jeden časopis podľa svojho výberu v rámci registrácie a automaticky.

Anketa


Spolu hlasov:

Zdieľanie