Družina roka 2015

Pridané 12.03.2015

 

Po roku nadišiel čas pre všetky odvážne skautské družiny, aby sa opäť postavili na štartovaciu čiaru. Po minuloročnej expedícii na Mount Everest prichádza jedinečný závod. Tento rok budú družiny súťažiť v Závode o zlatú labu.

Je čas prijať výzvu a prihlásiť sa!

Na prihlásené družiny čakajú tri internetové kolá, ktoré preveria ich vedomosti, zručnosti a tímového ducha. Šesť najuspešnejších družín sa zúčastní vo veľkom finále, kde vzíde dohtoročný vítaz. Tímy sa musia skladať z 5 až 7 členov vo veku od 12 až 16 rokov. Presné pravidlá nájdete TU. Staňte sa legendou a vyhrajte titul Družina roka 2015.

Registrujte sa ešte dnes!

Registrácia prebieha od 9. marca a pokračuje aj počas prvého internetového kola. Nenechávajte si to však na poslednú chvíľu, aby ste mali dostatok času na riešenie úloh.

Zapojiť sa môže každá družina, ktorá spĺňa podmienky súťaže. Všetky informácie o súťaži a prihlášku nájdete na stránke www.druzinaroka.skaut.sk.

Harmonogram

Online registrácia od 9. marca
Prvé online kolo od 23. marca do 12. apríla
Druhé online kolo od 13. do 26. apríla
Tretie online kolo od 27. apríla do 10. mája
Finálové kolo 22. mája až 24. mája

Anketa


Spolu hlasov:

Zdieľanie