Družina roka 2014

Pridané 14.02.2014

Opäť po roku je tu možnosť sa zapojiť do najväčšej medzidružinovej súťaže – Družiny roka 2014. Hľadajú sa družiny plné odhodlania a vytrvalosti, schopné preukázať tímové ducha . Nebude to ľahké. Bude Vás to stáť veľa úsilia, ale zaručujeme vám, že nebude to márne.

Hľadanie tej správnej cesty na najslávnejšiu horu sveta nebude jednoduché. Zostaviť expedičný tím a prekonať všetky poveternostné prekážky a aklimatizovať sa, zvládnu len tí najsilnejší. Veríme, že sa skauti sú tá správna cieľová skupina na zdolanie náročnej expedície.

Po náročných online kolách sa môžete ocitnúť vo finále, kde sa prebojujú len tí najlepší. Dokážte, že na to máte a ste dobrý tím. Tí, čo sa ocitli vo finále, by vedeli rozprávať o množstve zážitkov, prekvapivých situáciách a o tom, že fráza „ spoločne to zvládneme“ má naozaj niečo do seba.

TERMÍNY

  • od 10. 3. 2014 - registrácia družín do národnej medzidružinovej súťaže Družina roka
  • 24.3. - 6.4. – 1.online kolo
  • 7.4. - 20.4. – 2. online kolo
  • 21.4. - 8.5. – 3. online kolo
  • 23. - 25.5.2014 - Finále Družiny roka 

 

Pár rád pre zvýšenie šancí na úspech:

Spolupracujte! Najväčšiu šancu na úspech máte len vtedy, keď budete aktívne spolupracovať. Či už pri riešení úloh z internetových kôl, alebo v samotnom finále. Každý sme jedinečný a niektoré veci nám idú ľahšie a iné ťažšie. Nezabúdajte na vzájomnú pomoc a podporu. Ak sa stretne 7 hláv družiny, určite budete mať väčšiu šancu získať titul Družina roka 2014.

Získajte odborky, ktoré vám môžu uľahčiť získanie prestížneho titulu Družina roka. Plnením odboriek si môžete rozvíjať  fyzickú kondíciu, praktické zručnosti, logické myslenie  a kreativitu. Získané zručnosti môžete využiť pri úloh, ako napríklad zakladanie ohňa alebo príprava jedla.

Odborky: atlét, cyklista, čitateľ, herec, kuchár, kutil, prvá pomoc, športovec, viazanie, táborník, výtvarník, zálesák

Anketa


Spolu hlasov:

Zdieľanie