Dobrovoľníkom na medzinárodnej výmene v Banskej Štiavnici

Pridané 11.04.2016

Zaži medzinárodný rozmer skautingu priamo doma. V Banskej Štiavnici sa od stredy 25. mája do nedele 29. mája uskutoční International sharing meeting, na ktorý hľadáme dobrovoľníkov. Tak neváhaj a prihlás sa na projekt@skauting.sk (do emailu nezabudni uviesť svoje meno, telefonický kontakt, zbor a vek). Všetky náklady spojené s podujatím (ubytovanie, strava, cestovné) sú hradené.

skaut-projekt-globalne-vzdelavanie-dobrovolnikom-na-medzinarodnej-vymene-v-bs-2

skaut-projekt-globalne-vzdelavanie-dobrovolnikom-na-medzinarodnej-vymene-v-bs-1

Tento projekt je realizovaný s finančnou podporou Európskej Únie. Za obsah projektu zodpovedajú výhradne partneri projektu a ako taký nemôže byť považovaný za stanovisko EÚ.

Anketa


Spolu hlasov:

Zdieľanie