Dobro(ta)? Exkluzívne na adventnej ROZHĽADNI, pridaj sa k nám...

Pridané 11.11.2015

A je to tu - 11.-13. decembra bude ďalšia víkendovka globálneho vzdelávania Rozhľadňa_adventná edícia, tentokrát v predvianočnej atmosfére... Príď sa naladiť! ;)

Čo?

Čakajú na Teba inšpiratívne workshopy v adventom duchu na témy chudoba, hlad, dobrá vôľa, vzájomná pomoc, dobrovoľníctvo, solidarita či mier. Budeme sa venovať globálnemu vzdelávaniu v skautingu, spoločne uvaríme a zjeme vianočnú kapustnicu a záujemcovia sa budú môcť zúčastniť na doručení Betlehemského svetla v sobotu večer...

Kde, Kedy, Ako?

Víkendovka sa bude konať na ústredí Slovenského Skautingu (Mokrohájska 6, mapa). Prvý workshop začneme v piatok 11.12. o 19hod a končiť budeme v nedeľu 13.12. o 11hod. Cestovné náklady do a z Bratislavy spätne preplatíme. Strava bude zabezpečená a spoločné ubytovanie bude na ústredí s vlastným spacákom a karimatkou;)

Registrácia

Na Rozhľadňu sa zaregistrujte cez tento prihlasovací formulár. Registrácia je otvorená do nedele 22.novembra.

Registračný poplatok

Na potvrdenie účasti je potrebné uhradiť vratný registračný poplatok v hodnote 5,- Eur na nasledovný účet:

IBAN: SK98 1100 0000 0026 6008 0180 SWIFT/BIC: TATRSKBX variabilný symbol: 119 do správy pre prijímateľa uviesť: kurz Global "meno alebo zbor"

Poplatok bude počas víkendovky spätne preplatený;)

V prípade akýchkoľvek otázok napíš na projekt@skauting.sk.

Anketa


Spolu hlasov:

Zdieľanie