Daruj svoju (starú) skautskú košeľu

Pridané 27.09.2012

Máš doma skautskú košeľu, ktorú už nepotrebuješ, lebo Ti je skrátka malá? Alebo sa pri jesennom upratovaní náhle objavila jedna prebytočná, o ktorej nik netušil? Chceš pomôcť skautom, ktorí si ju tak celkom nemôžu dovoliť?

Nová iniciatíva "DARUJ SVOJU (STARÚ) SKAUTSKÚ KOŠEĽU" funguje na báze vzájomnej pomoci skautov a zaručí, že nepoužívané skautské košele budú znova plne využité a potešia nových majiteľov.

skauti

Na troch miestach Slovenska sme vytvorili "zberné miesta". Sú to miesta, kde bude môcť ktokoľvek odovzdať / poslať prebytočné, nepoužívané, nové / staré funkčné skautské košele. Tieto budú následne venované skautkám a skautom (deťom i dospelým), ktorí si ich nemôžu dovoliť kúpiť. Nadbytočný kus v šatníku sa tak opäť stane funkčnou súčasťou skautského života u svojich nových majiteľov. A zaručene poteší :)

Kde môžete odovzdať skautské košele - kontakty:

Bratislava: Ústredie SLSK, Račianska 96; ustredie@skauting.sk; 0948 310 100

Banská Bystrica: klubovňa 89. zboru Cuprum; kontaktná osoba: Michaela Ridzoňová - michaela.ridzonova@gmail.com; 0948 078 118

Prešov: Daniel Slivka (Xavier) - daniel.slivka@scouting.sk; 0905 956 248

 

Ďakujeme za pomoc a tešíme sa na spoluprácu.

Anketa


Spolu hlasov:

Zdieľanie