Bol raz jeden život

Pridané 15.04.2015

Pozývame Vás na duchovno dobrodružnú akciu pre skautov od 14 rokov (vrátane) na tému Život. Tešiť sa môžete na prednášky, diskusie, skautskú omša, dobrodružné a športové aktivity. Akciu organizuje 45. zbor Posledného spojenectva Veľké Zálužie a Nitrianska skautská oblasť kniežaťa Pribinu.

Kedy a kam prísť: 22.5. - 24.5. 2015; Veľké Zálužie
Bližšie informácie: Zubadlo - janci.murin@gmail.com

Malý výber z programu

Prednášky:

• Modlitba. (Počúva Boh naše modlitby stále, neprestajne? Načo sa modliť, keď Boh aj tak vie, čo potrebujem? Mám sa modliť aj za seba?)
  • Ako nachádzať Boha v každej činnosti.
  • Ako ustáť tlak spoločnosti (útoky voči Cirkvi, ako sa brániť a nestratiť vieru).

...a iné:

• "Labyrint světa a ráj srdce" - Pištov náhľad do budúcnosti a naše reakcie na nečakané situácie, ktoré ponúka život
  • Ranné chvály
  • Kolotoč - krátke aktivity o živote (krásy vesmíru, morálne dilemy, zvládnutie hnevu,...)
  • Ako byť normálnym kresťanom v tejto dobe, Stavba Šalamúnovho chrámu, Sv. omša, Čajovňa