Atmosféra 6. ročníka Dňa so skautskou šatkou

Pridané 24.04.2018

çimg src="https://www.skaut.sk/wp-content/uploads/2018/04/skaut-sk-2018-04-24-ba-punto-21.jpg" width="630" />

Máme za sebou už 6. ročník Dňa so skautskou šatkou. V tento deň – sviatok patróna všetkých skautov sv. Juraja nosili tisícky skautov na celom Slovensku svoje šatky.

V Bratislave sa aj tento rok uskutočnilo veľké spoločné stretnutie. Pozrite si niekoľko fotiek s atmosférou, ktorá sa niesla Hviezdoslavovým námestím v centre mesta. Počas celého dňa pribúdali na sociálnych sieťach fotografie s hashtagom #DenSoSatkou. Pozrite si napríklad tie na Instagrame, či Facebooku.

  

 

Máme za sebou už 6. ročník Dňa so skautskou šatkou. V tento deň – sviatok patróna všetkých skautov sv. Juraja nosili tisícky skautov na celom Slovensku svoje šatky. V Bratislave sa aj tento rok uskutočnilo veľké spoločné stretnutie. Pozrite si niekoľko fotiek s atmosférou, ktorá sa niesla Hviezdoslavovým námestím v centre mesta. #skauting #densosatkou #skautSK #skauti #slovenskyskauting #bratislava #oslava #juraj #atmosfera

Príspevok, ktorý zdieľa Slovenský skauting (@slovensky.skauting), 25 Apr 2018 o 1:38 PDT

Anketa


Spolu hlasov:

Zdieľanie