24.4.2014 Deň so skautskou šatkou - 2. ročník

Pridané 10.04.2014

Druhý ročník Dňa so skautskou šatkou prebehne pod mottom Ukážme sa!

Vo štvrtok začíname už ráno, kedy si pri obliekaní dáme sa seba aj skautskú šatku. Aj takto oslávime sviatok nášho patróna – svätého Juraja a zároveň budeme reklamou na skauting pre všetkých, ktorí nás stretnú. 

Užime si tento deň, rovnako ako jeho prvý ročník. A nezabudnite sa odfotiť.  Fotky označte hashtagom #DenSoSatkou a nahrajte  ich na fecebook či twiter. Rovnako ako minulý rok pripravíme  so všetkých fotografií mozaiku, ktorá sa objaví v časopisoch aj na stránke.

Pre všetkých  skautov a skautky, ktorí chcú mať okrem fotiek aj ďalšiu pamiatku, sme aj tento rok pripravili možnosť získať pamätný list od náčelníctva Slovenského skautingu. Stačí, aby nám oddielový vodca (prípadne niekto iný z oddielu) poslal menný zoznam členov, ktorý sa do druhého ročníka Dňa so skautskou šatkou zapojili, na mailovú adresu peter.knapik@scouting.sk.  My potom na jeho adresu pošleme pamätné listy. Kto nemá prístup na sociálne siete, môže na túto adresu posielať aj foto so skautskou šatkou.

Anketa


Spolu hlasov:

Zdieľanie