Skautský Boyard

 08.06.2012 – 10.06.2012 /    Skautský Dom, Dolný Kubín - Mokraď

Pozor - akcia sa prekladá, predbežne na september 2012 - dátum sa včas upresní. Za pochopenie ďakujeme :)

 

Prekonáš nástrahy pevnosti? Ukoristíš faraónov poklad? Dokážeš to? Skautský Boyard ponúka dobrodružstvo, na aké si dlho čakal...

Celosvetovo známa televízna relácia Fort Boyard („Pevnosť Bojard“) nás natoľko motivovala, že sme na základe jej princípov vytvorili skautskú hru s názvom: „Skautský Boyard“.

Minulosť tejto hry u nás začala v roku 2005, keď sa ju podarilo pripraviť pre členov nášho zboru. V roku 2006 sme motivovaní z minulého roku vytvorili celoslovenskú verziu, ktorá si vyslúžila medzi účastníkmi potešujúci úspech, na ktorý sa nám žiaľ nepodarilo nadviazať - až dodnes.

Hlavnou pointou hry, tak ako v pevnosti Boyard, je úspešné prepracovanie sa k pokladnici, pričom treba prekonať množstvo úloh a nástrah v pevnosti (v našom prípade v kaštieli) a okolitej prírode. V televízii túto hru hrá len jeden team, naša hra umožňuje hrať hru siedmim teamom súčasne.

Účastníkom tejto hry môže byť každý skaut, skautka, rover alebo roverka vo veku od 15 rokov. Každý musí byť členom štvorčlenného teamu, v ktorom je aspoň jedna osoba staršia ako 18 rokov (v teame však musí byť aspoň jedna osoba mladšia ako 18 rokov). Vek účastníkov nie je zhora ohraničený.

Hra sa uskutoční v dňoch 8 – 10. júna 2012 v priestoroch Skautského domu v  Dolnom Kubíne mestskej časti Mokraď.

Registrácia bude prebiehať na TEJTO stránke.

Tak  neváhajte a dokážte Boyardu, čo vo Vás je...

Skautský boyard

Anketa


Spolu hlasov:

Zdieľanie