Seminár o kvalite 2011

25.11.2011 – 27.11.2011 /    Bratislava

Milí priatelia, kamaráti,

25. – 27. novembra sa v Bratislave uskutoční 2. ročník celoslovenskej výmeny skúseností a inšpirácií SEMINÁR O KVALITE.

Minulý rok sa v priestoroch gymnázia v Bratislavskej Dúbravke stretlo až 120 vodcov, roverov a dospelých v skautingu aby strávili príjemný víkend s prednáškami, workshopmi, futbalovým turnajom a koncertmi. Tento rok máme rovnakú a možno ešte trochu vyššiu ambíciu.

Načo sa môžete tento rok tešiť:

• SKAUTSKÁ KUCA PACA: známy formát Pecha Kucha, v ktorom si rýchlo a pružne predstavíme nové projekty a zaujímavé akcie, vždy 20 slidov za 20 sekúnd.
  • PREDNÁŠKY A WORKSHOPY:  pokúsime sa pre vás pripraviť pestrú a zaujímavú ponuku prednášok a workshopov s nápadmi ako zlepšiť program, zháňať peniaze alebo riešiť problémy v zboroch
  • VIDEOMARATON: príďte sa podeliť o vaše skautské videá alebo sa pozrieť čo nafilmovali iní

• FUTSALOVÝ TURNAJ: Budete už usedení po prednáškach počas SOKu? Chcelo by to trochu pohybu? Tak neváhajte a zahrajte si v sobotu poobede futbal.V telocvični na Mokrohajskej. Bude sa hrať v teamoch 3+1. Doneste si prosím na družstvo tričká jednej farby. Registrácia družstiev bude prebiehať celú sobotu. Tešia sa na vás skauti z 13.zboru.
  • BLUE GRASS KONCERT: aby sme urobili kultúre zadosť, pripravujeme koncert bluegrassovej kapely, kde hlavnou hviezdou bude slávny Bajo.
  • OLDIES DISCO: poďte sa vyšantiť na oldies disco v šatách, ktoré na parkete nosili vaši rodičia pred 20timi rokmi

A samozrejme, vyvrcholením bude:

• ODOVZDÁVANIE CIEN KVALITY pre kvalitné oddiely.

Zapojte sa aj vy!

Ak máte zaujímavý projekt, ktorý by ste radi predstavili v rámci prvého piatkového večera, dajte nám o sebe vedieť na adrese program@scouting.sk, veľmi radi vám dáme priestor na to aby ste predstavili úspešné akcie alebo projekty, ktoré už prebehli, alebo také, ktoré ešte len budú.

Pre koho je akcia určená?

Už tradične je seminár zameraný hlavne na roverov, vodcov a dospelých v skautingu, konkrétne pre všetkých registrovaných členov od 16 rokov.

Jedlo a spanie

Na akcii bude zapezpečené spanie v triedach, nemal by chýbať ani bufet s občerstvením a kofolou. Pre mimobratislavčanov ponúkneme aj možnosť prehliadok mesta alebo sprievodcov po menej známych kútoch Bratislavy.

Ako sa dostať na SOK?

Zväčšiť mapu

Z vlakovej hlavnej stanice sa dá komfortne prejsť smerom k centru na zástavku ,,SAV" odkiaľ ide spoj číslo 21 alebo prejdete nadchodom na druhú stranu na rovnomennú zástavku na spoj číslo 83.

Z autobusovej stanice na Nivách ide priamo spoj číslo 21.

Vystupujete na zástavke Mokrohájska, jedna zástavka za Patrónkou.

Koľko to bude stáť?

Seminár o kvalite je určený pre vodcov a dospelých v skautingu – minimálny vek 16 rokov. Účastnícky poplatok je 10 € na osobu. Účastníkom bude preplatená jedna cesta (cesta na akciu). Poplatok je potrebné zaplatiť do 23. novembra 2011. Dôležité je, aby všetci prihlásení boli registrovanými členmi Slovenského skautingu.

Platby:

Variabilný symbol: 300711
Správa pre prijímateľa: PRIEZVISKO SOK 2011

Na Seminár prineste so sebou aj kópiu potvrdenia o platbe.

Online prihláška TU.

Tešíme sa na vás, celý programový tím, a veríme, že sa nám spoločne podarí zorganizovať príjemné, uvoľnené a zaujímavé stretnutie, z ktorého sa domov vrátite príjemne unavení a motivovaní novými nápadmi.