Radcovské fórum 2015

 24.09.2015 – 27.09.2015 /    Tajov

Čo je Radcovské fórum?

F–ormovanie – Radcovské fórum ti ponúkne množstvo inšpirácie do ďalšieho radcovania –zaujímavé a interaktívne prednášky, workshopy, nové  informácie , skúsenosti a ešte oveľa viac.

O–riginalita – Radcovské fórum zažiješ len raz. Je jedinečným zážitkom , ktorý sa oplatí. Viac radcov na jednom mieste na Slovensku nestretneš.

R-adcovanie – Radcovské fórum je pre radcov družín a ich podradcov. Družina je srdcom zboru a radca je ten, kto ju dáva do pohybu. Prines nový vietor do plachiet vášho družinového života.

U-smev -  Radcovské fórum je aj o množstve krásnych zážitkov, hier , zábavy a o stretnutí nových ľudí ale hlavne radosti zo skautingu a života.

M-otivácia – Radcovské fórum ťa namotivuje a rozprúdi v tebe energiu. Rozvíjaj sa ty a rásť bude aj tvoja družina.

KTO?

Radcovia a podradcovia vo veku od 14 do 18 rokov (vrátane) v maximálne 6 účastníkov za zbor.

Radcovské fórum je jedinečná udalosť, ktorej sa môžete zúčastniť iba raz. Neváhajte a prihláste sa. Šanca, ktorú ste dostali, určite nebude premrhaná, iba ju využije niekto iný. Prihláste sa preto čo najskôr a zažite radcovskú akciu roka. Prihlášku vypĺňate naraz za zbor. 

KEDY?

24. – 27. 9. 2015, Tajov

Poplatok – 19 €/osoba

Radcovské fórum štartuje už 24. 9.  vo štvrtok večer v Tajove v Hoteli Lesák a končí v nedeľu doobeda. Účastníci dostanú od SLSK ospravedlnenku do školy za piatok.

Radcovské fórum je potrebné uhradiť na ...

Číslo účtu: 2660080180/1100

IBAN: SK98 1100 0000 0026 6008 0180
SWIFT: TATRSKBX

Variabilný symbol: 413

Správa pre prijímateľa: PRIEZVISKO FORUM 2015

Na Fórum prineste so sebou aj kópiu potvrdenia o platbe.

Účastnícky poplatok je 19 € na osobu. Účastníkom bude preplatená časť cestovných nákladov. Bližšie informácie budú spresnené prihláseným účastníkom. Uzávierka prihlášok je 7. septembra, platba musí byť uhradená do 10 dní od odoslania prihlášky.

Účastnícky poplatok zahŕňa ...

... ubytovanie na chatkách, kde má každý účastník vlastnú posteľ. Strava je zabezpečená od piatku (raňajky) do nedele (suchý obed na cestu). Zároveň účastníkom je preplatená jedna cesta na akciu. Účastníkom zabezpečíme materiál potrebný na workshopy a hotové výrobky si budú môcť zobrať so sebou.

Pozor! Do 10 septembra je potrebné nahlásiť neúčasť. Ak tak neurobíte, nebudú vám vrátený účastnícky poplatok. Odporúčame vám zmenu nahlásiť ušetríte peniaze a zároveň umožníte ísť niekomu ďalšiemu.

 

V prípade otázok píšte na program@skauting.sk

 Vyplnil som prihlášku na Radcovské fórum ...

 Do 3 dní vám príde potvrdzujúci mail o akceptovaní prihlášky. Počas týchto dní budeme overovať členstvo účastníkov v SLSK. Nezabudnite, prihlasovanie je kolektívne, čiže jedna prihláška za zbor.

Anketa


Spolu hlasov:

Zdieľanie