Nitrianske skautské dni 2017

14.09.2017 – 17.09.2017 /    Nitra

Pre koho?

• pre malých, veľkých aj duchom mladých
  • pre skautov i priaznivcov

Čo?

Niekoľko dní plných zábavy, workshopov, spoznávania, kamarátov, skautingu, inšpirácie, možností ukázať sa a to všetko priamo v krásnom meste Nitra. Budeš mať možnosť nazrieť do bohatej histórie Nitrančanov (tak sa to v NR povie), spoznáš miestne legendy, objavíš okolitú prírodu a zaujímavé miesta. Stretneš sa so skautmi z celého Slovenska (a možno aj mimo neho) a ak budeš chcieť môžeš si s nimi zmerať silu v skautskom preteku či iných súťažiach. V neposlednom rade objavíš krásu špecifického jazyka- nitránčiny. A viac zatiaľ neprezradíme.

Kde?

Základná škola, Tulipánová 1, Nitra

Prečo?

Aj Ty si milovník zábavy a taktiež priaznivec skautingu? Skvelé!

Tento rok sa chystáme opäť uskutočniť ďalší ročník Nitrianských skautských dní. Bude plný zaujímavého programu a nových kamarátov s ktorými zažiješ s nimi pár skvelých dní na ktoré budete dlho spomínať.

Detailnejšie informácie sa dozvieš na stránke www.nitrava.sk/nsd

Tak sa na Teba tešíme a príď s nami prežiť tieto NSD 2017!