Motivačno - vzdelávací kurz na mieru

22.11.2013 – 24.11.2013

Blíži sa ďalší z mnohých nezabudnuteľných víkendov, aké skauting ponúka. Tento krát to bude víkend plný inšpirácie, otázok a odpovedí, prekonania strachu a obáv z neistej prítomnosti, praktických rád, teambuldingových a rozvojových aktivít, poznatkov a motivácie.

Ak by sa Vášmu zboru zišlo:

• posilniť fungovanie / nastaviť efektívnejšie procesy
  • postaviť sa na nohy / posunúť sa ďalej
  • naplánovať stabilizáciu / nastaviť kroky na rozvoj zboru
  • prejsť si s niekým situáciu, ktorá je z rôznych príčin náročná alebo kritická (dlhoročný úbytok členstva, akútna alebo hroziaca strata vedúcich, nemotivovaný tím vodcov, ide o krátko fungujúci zbor, ....)

.... tak plne odporúčame využiť možnosť prísť na motivačno-vzdelávací víkend s praktickými vstupmi, pripravený na kľúč zúčastneným zborom.

Za jeden zbor sú vítaní 4 účastníci, ktorí budú zmenu následne zavádzať a majú dôveru zborovej rady, ideálne sú členom zborovej rady.

INFO:

• Dátum kurzu: 22.-24.11.2013
  • Miesto: upresníme
  • Kontakt na organizátorov: ustredie@skauting.sk
  • Cena kurzu: 10 € / osoba
  • Prihlasujte sa na vyššie uvedenú adresu do: 31.10.2013

Ak by ste mali akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať

Tešíme sa na vás

organizačný tím