Kurzy+

24.03.2017 – 26.03.2017 /    Stredné a západné Slovensko

Či už si vodca vlčiackeho oddielu, radkyňa skautskej družiny alebo člen rangerskej patroly, Kurzy+ ti pomôžu pri tvorbe atraktívneho a pútavého programu pre vekovú kategóriu, ktorej sa venuješ. Nosnou témou kurzov je oficiálna programová ponuka Slovenského skautingu a práca s ňou, no dozvieš sa aj čo-to o novinkách, ktorých zverejnenie sa ešte len plánuje. Nečakaj však prednášky a zaspávajúce publikum. Možnosti využitia programu zažiješ na vlastnej koži cez súbor aktivít a workshopov. Počas kurzu bude veľa závisieť aj od teba a tvojej ochoty podeliť sa so svojimi skúsenosťami s ostatnými. Koľko do toho dáš sám, toľko dostaneš naspäť.

KURZY+ 2017

Dátum: 24.-26. marec 2017

Cena: 15€/celý víkend

Prihlasovanie: 15. február – 10. marec