Kurz skautskej praxe - druhé kolo

15.03.2013 – 17.03.2013 /    stredné Slovensko

kurz skautskej praxe II.

Tím SELŠ dáva na známosť, že pre veľký záujem pred jesenným kurzom skautskej praxe je tu jeho druhé kolo.

Kurz sa bude venovať použitiu skautskej praxe a jej úlohe v systéme skautskej výchovy.
  • Pod dohľadom expertov zistíte, ako má vyzerať správna výbava na akciu, ako sa bivakuje, alebo čo s rybami, keď ich už máte.
  • A najmä zistíte, ako všetky svoje vylepšené alebo novo - nadobudnuté zručnosti využijete vo svojich družinách  a ako ich ďalej naučíte vaše decká.

INFO:

• Pre koho: od 15 rokov, prioritne radcovia alebo ľudia aktívni v družinách/oddieloch
  • Na koľko účastníkov sa môžete tešiť? 20
  • Termín: 15.-17.marec 2013
  • TÉMY:  bivak, oheň  a variče, voda,  výbava,  ryby
  • Miesto: teraz už naozaj Stredné Slovensko ;)

ČO JE NA TOMTO KURZE EXTRA?

Zameranie na to, čo skautská prax znamená pre skautov, aké je jej miesto v družine a výchove, ako ju naučiť decká, ... Všetko akčne, zážitkovo a na konci aj s priamym výstupom pre vašu družinu/oddiel.

Tešíme sa na vás :) tím SELŠ

Vyplnené prihlášky posielajte do 3.marca 2013 na kurzy@sels.sk alebo na sels@sels.sk

Viac info priebežne na www.sels.sk a na Facebooku na http://www.facebook.com/selska.

Prečítajte si, čo o nás vravia naši absolventi