Kormidelnícky kurz - prvý víkend

23.03.2012 – 25.03.2012 /    Trenčín

Ahoj! ... tak znie starý pozdrav námorníkov, ktorí Ťa na chvíľu volajú medzi seba, či už patríš k vodákom, alebo "suchozemským" skautom.

Máte v oddiele aktívnych skautov, v ktorých vidíte budúcnosť Vášho oddielu a zboru? Potrebujete ich namotivovať a inšpirovať do činnosti, predovšetkým ako radcov družín? Chcete im dať možnosť získať skvelé zážitky a  nové zručnosti pre ich skautský i bežný život?

V tomto roku Námorná akadémia vodných skautov (NAVS) usporiada známy tréning kadetov. Kurz je vhodný aj pre suchozemských skautov :)

KORMIDELNÍCKY KURZ - KK 2012

ako obdobu RADCOVSKÉHO KURZU, s pridanou vodáckou hodnotou pre skautov a skautky vo veku 13-17 rokov z oddielov so záujmom o vodný program.

Kurz sa uskutoční v marci, apríli a máji 2012 počas 3 víkendov, nabitých dobrodružstvom a informáciami:

•  23. - 25. marec, Trenčín - "Nalodenie" na HMS Terror (1848), námornícky priímač a samostatné úlohy
  •  20. - 22. apríl, Banská Bystrica - "Plavba" po Hrone a námornícke Minisoaré
  •  25. - 27. máj, (miesto sa upresní) - "Vylodenie" z HMS Terror a bojová hra "4 ohne" pre trojčlenné           hliadky kadetov kurzu a 2 ďalších členov z ich vlastných družín.

Ak máte záujem o bližšie info, nájdete ich na stránke http://kk2012.skauting.sk. Zdieľajte túto info a podporte svojich členov, aby sa prihlásili čím skôr - počet miest je limitovaný.

Ak máte otázky, kontaktujte nás na adrese: kk2012@skauting.sk

Podmienky prijatia do kurzu:

• aktuálne platný skautský preukaz SLSK alebo SZMCS
  • odporúčanie skautského vodcu
  • súhlas rodiča / zák. zástupcu
  • zaplatený poplatok 20 € za prvé dva víkendy (číslo účtu na stránke)
  • perspektíva účasti ďalších dvoch členov družiny na májovej víkendovej bojovej hre

Ak podmienky spĺňate, potom sa určite stretneme...

...na palube.

Námorná akadémia vodných skautov
(garantom kurzu je inštruktor HKVS)